Стартувала XV Спартакіада студенської молоді...

Однією з головних подій початку навчального року у вищих навчальних закладах нашого району стало відкриття ХV Спартакіади студентської молоді Дніпровського району міста Києва. До Спартакіади входить чотири види змагань з наступних видів спорту: легка атлетика, настільний теніс, баскетбол та міні-футбол. Змагання з легкої атлетики та настільного тенісу проводяться у першому навчальному півріччі, з баскетболу та міні-футболу  - у другому. Традиційно Спартакіаду відкриває легка атлетика - «Королева спорту».

         Отже, 27 вересня у мальовничому сквері Київського технікуму готельного господарства проходили змагання з легкоатлетичного кросу в рамках VI Спартакіади студентської молоді Дніпровського району міста Києва.

         У змаганнях взяло участь 6 збірних команд вищих навчальних закладів Дніпровського району. Склад команди: 5 юнаків + 5 дівчат.  Дівчата змагалися на дистанції 500 метрів, юнаки випробовували себе на кілометровому відрізку.

         В особистому заліку перемогли: серед юнаків – Данило Колесник; серед дівчат – Марина Карман, студенти Київського технікуму готельного господарства.

Таким чином переможцями першого етапу Спартакіади стали: Київський технікум готельного господарства - І МІСЦЕ; Вище професійне училище № 25 - ІІ МІСЦЕ; Київський професійний ліцей транспорту - ІІІ МІСЦЕ.

Організатори змагань – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський».

Головний суддя змагань – Олександр Білозеров, старший викладач кафедри фізичного виховання Вищого професійного училища № 25.

Організатори висловлює подяку за вагомий особистий внесок у підготовці та проведення легкоатлетичного кросу ХV Спартакіади студентської молоді Дніпровського району міста Києва

Горбунову Ярославу Володимировичу (депутату Київради)

Матвієнко Анатолій Тихонович (директор КТГГ);

Дехтяру Володимиру Дмитровичу (завідуючий кафедри фізвиховання КТГГ);

Полозовій Дарині Володимирівні (тренер  КТГГ);

Ходоровському Сергію Олександровичу (тренер КТГГ).

Чекаємо всіх на наступних етапах Спартакіади!


Дата: 2016.09.27

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины