Виставка-конкурс дитячої творчості «Моя мрія»

2 грудня 2017 року в Дитячій школі мистецтв № 6 ім. Г. Жуковського (бульвар Верховної Ради, 15) відбулась виставка-конкурс дитячої творчості «Моя мрія», організована ГО «Вільне покоління» (голова Олена Коваленко) спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Дніпровський» (президент Анатолій Павленко) і управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (начальник Оксана Шуригайло) за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Діти світу.Україна» (засновник фонду Олександр Місан) та депутата Київради Олександра Міщенка.

Зразковий художній колектив «Танцювальний ансамбль «Гармонія» (керівник Марія Михайлішина) подарував учасникам і гостям свята дитячої творчості яскраві номери: «Калинка», «Балетний урок у мишат», «Ми любимо танцювати», «Щедрик», «Гра води». Учасники конкурсу були поділені на вікові категорії: 3-4 роки, 5-6 років, 7-8 років, 9-10 років та 11-16 років. У голосуванні взяли участь всі присутні на заході. Місця розподілялися за кількістю набраних голосів.

Призери конкурсу «Моя мрія» у розділі «Образотворче мистецтво»:

Серед дітей 3 – 4 років:

1 місце – Шандалєсов Дмитро;

2 місце – Деменський Платон;

3 місце – Пиняк Андрій;

Серед дітей 5 – 6 років:

1 місце – Бондаренко Іван;

2 місце – Тарасенко Матвій;

3 місце – Ніколаєнко Олександра;

Приз глядацьких симпатій – Кот Вікторія;

Серед дітей 78 років:

1 місце – Кузіна Анна;

2 місце – Бондаренко Маша;

3 місце – Сірома Юлія;

Приз глядацьких симпатій – Залізовська Поліна;

Серед дітей 910 років:

1 місце – Лупанова Софія;

2 місце – Новикова Олександра;

3 місце – Римарова Олександра;

Приз глядацьких симпатій – Волошинська Еліна;

Серед підлітків 1116 років:

1 місце – Криволап Микола;

2 місце – Пецурківська Марія;

3 місце – Ніколаєнко Микола;

Приз глядацьких симпатій – Бовда Анастасія.

Призери конкурсу «Моя мрія» у розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

Серед дітей 34 років:

1 місце – Курилюк Софія;

2 місце – Литвинюк Дмитро;

3 місце – Кучинський Олександр;

Приз глядацьких симпатій – Корчак Геннадій;

Серед дітей 56 років:

1 місце – Ковтун Анастасія;

2 місце – Матяж Софія;

3 місце – Букрєєв Роман;

Приз глядацьких симпатій – Гейко Антон;

Серед дітей 78 років:

1 місце – Бондар Денис;

2 місце – Дзюба Юліанія;

3 місце – Стержинська Анна-Вікторія;

Приз глядацьких симпатій – Манжос Діана;

Серед дітей 910 років:

1 місце – Дзюба Нікіта;

2 місце – Проволовська Віра;

3 місце – Манжос Діана;

Серед підлітків 1116 років:

1 місце – Мілантьєва Поліна;

2 місце – Коваленко Аліна;

3 місце – Яровий Артем.

 






Дата: 2017.12.02





Допомога

Ваша допомога нашим проектам




Свята України

Календарь Украины