Наші партнери

На сьогоднішній день учасниками БФ "Дніпровський" є:

ПРАВЛІННЯ

благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський»

(станом на 15.01.2018 року)

Павленко Анатолій Микитович – президент БФ «Дніпровський».

Мороз Людмила Іванівна – віце-президент БФ «Дніпровський», доктор психологічних наук , професор.

Мітюк Сергій Олександрович – віце-президент БФ «Дніпровський», директор ТОВ «Центр Реклами і поліграфії».

Ільєнко Василь Петрович - начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Овчарук Наталія Олексіївна - заступник директора Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва.

Михайлішина Марія Олександрівна – голова  громадської організації  "Спортивно-оздоровчий клуб "Гармонія"

Сергеєва Юлія Йосипівна – голова  громадської організації «Моральний кодекс».

Стебельська Олена Стефанівна – голова громадської організації «АРТ-КРЕАТИВ».

Стецюра Денис Олександрович - президент Всеукраїнської спілки громадських організацій  "Україна -країна героїв".

Шамал Людмила Анатоліївна – директор  Дитячої музичної школи № 13 ім. Глінки Дніпровського районну м. Києва, художній керівник зразкового шоу-гуту «Канікули».

Шарій Галина Іванівна – пенсіонер.

Яковчук Світлана Миколаївна – головний режисер  Центру культури та мистецтва Дніпровського району м. Києва.    

Кривицький Роман Віталійович – голова президії громадської організації «Спортивний клуб бойових мистецтв «Файтер».

Коваленко Олена Сергіївна – голова правління громадської організації "Вільне покоління".

Рудковська  Людмила Петрівна –  директор Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району міста Києва.

Гордєєв Станіслав Олегович – член Правління громадської організації «Київський флорбольний клуб».

Сліпченко Олександр Володимирович – заступник президента громадської організації «Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО».

Фарадж  Дмитро  Юссефович – студент Національного університету «Київський політехнічний інститут».

Висоцька Тетяна Василівна – тимчасово непрацююча.

Любимова-Лисиця Марина Валеріївна – президент громадської організації «Ансамбль «Аделаїда-Денс».

Самчук Валерій Антонович – керівник клубу  «Настільний теніс».

 НАГЛЯДОВА РАДА

благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський»

(станом на 15.01.2018 року)

Свищук Данило Олександрович –підприємець, голова Наглядової ради;

Горбунов Ярослав Володимирович – депутат Київради, заступник голови;

Малахова-Чуднер Ольга Михайлівна -  підприємець, засновник  ТОВ  «Виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси»;

Овраменко Олена Вікторівна – депутат Київради;

Негода Олександр Володимирович – підприємець, генеральний секретар Федерації боксу м. Києва;

Місан Олександр Іванович – підприємець, засновник благодійної організації «Благодійний фонд «Діти світу. Україна»;

Соколов Леонід Георгійович - президент  благодійної організації «Благодійний фонд  "Серце до серця";

Філоненко Богдан Григорович -  підприємець.

УЧАСНИКИ

благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський»

(станом на 25.01.2018 року)

КОЛЕКТИВНІ:

1

Громадська організація «Асоціація сімейного спорту України»

Сеньченко Олександр Григорович, президент ГО

2

Благодійна організація «Благодійний фонд «ДІТИ СВІТУ. УКРАЇНА»

Місан Олександр Іванович, засновник Фонду

3

Благодійна організація «Благодійний фонд «РУШІЙ НАДІЇ» ДОПОМОГА ДІТЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ»

Безпалова Олена Іванівна, директор Фонду

4

Благодійна організація «Благодійний фонд «Світле Мистецтво»

Григор’єв Олександр Вікторович, голова ГО

5

Громадська організація «Київський флорбольний клуб»

Гордєєв Станіслав Олегович, член Правління ГО

6

Всеукраїнська громадська організація «Циркова спілка Кобзова»

Гребенюк Вадим Леонідович

7

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО»

Сліпченко Олександр Володимирович, заступник президента

8

Всеукраїнська громадська організація «Соціальна взаємодія.       Ініціативи. Творчість. Інновації»

Бєлова Олена Миколаївна,  президент ГО

9

Всеукраїнська спілка громадських організацій «Україна - Країна героїв»

Стецюра Денис Олександрович, президент ВСГО

10

Громадська організація «Ансамбль «Аделаїда-Денс»

Любимова-Лисиця Марина Валеріївна, президент ГО

11

Громадська організація «АРТ-КРЕАТИВ»

Стебельська Олена Стефанівна, голова ГО

12

Громадська організація «Молодіжна Федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір»

Онищенко Олександр Валентинович, голова ГО

13

Громадська організація «Моральний кодекс»

Сергєєва Юлія  Йосипівна, голова ГО

14

Громадська організація «Патріоти Києва»

Москаленко Григорій Вікторович, голова ГО

15

Громадська організація «Подаруй життя»

Бондаренко Сергій Вікторович, президент ГО

16

Громадська організація «Почтіння та любов»

Хрустальова Галина Павлівна, голова ГО

17

Громадська організація «Спілка аматорів спорту»

Калінчук Юрій Іванович, голова ГО

18

Громадська організація «Спорт проти наркотиків»

Верхман Юрій Якович, голова ГО

19

Громадська організація «Центр розвитку і підтримки молодих підприємців «Майбутнє України»

Гудим Олег Олександрович, голова правління ГО

 

20

Громадська організація «Чисте серце»

Пазич-Орлова Олена Олександрівна, президент ГО

21

Громадська організація "Вільне покоління"

Коваленко Олена Сергіївна, голова правління ГО

22

Молодіжна громадська організація «Спортивно-оздоровчий клуб «Гармонія»

Михайлішина Марія Олександрівна, голова правління ГО

23 ГО "Спортивний клуб бойових мистецтв "Файтер" Кривицький Роман Віталійович, голова Президії ГО

24

Профспілка працівників фізичної культури та спорту

Циганок Вадим Леонідович, голова профспілки

25

Федерація України з черліденгу

Плешакова Олена Володимирівна, президент федерації

                                                                     ІНДИВІДУАЛЬНІ:

  1. Ажеганов Ігор Георгійович, заступник голови профспілки  працівників фізичної культури та спорту;
  2. Безчастна Анастасія Олександрівна, менеджер дозвілля Центру дитячо-юнацької творчості Дніпроського району м. Києва;
  3. Бельдій Олександра Олександрівна, педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання «Робінзон»;
  4. Бовсуновський Олександр Михайлович, директор Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва;
  5. Бойко Інга Володимирівна,  пенсіонер;
  6. Висоцька Тетяна Василівна, тимчасово непрацююча;
  7. Воробйов Ярослав Юрійович, підприємець
  8. Горбунов Ярослав Володимирович – депутат Київради;
  9. Григоренко Микола Іванович, юрист ТОВ «Юридична фірма «Закон. Справедливість. Порядок»;
  10. Довбиш Андрій Миколайович, підприємець;
  11. Ільєнко Василь Петрович  - начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації;
  12. Кумановська Юлія Володимирівна – завідувач відділу організаційно-масової роботи Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва;
  13. Мартинюк Тетяна Миколаївна, менеджер дозвілля Центру дитячо-юнацької творчості Дніпроського району м. Києва;
  14. Малахова-Чуднер Ольга Михайлівна, підприємець, засновник ТОВ «Виробничо-заготівелье підприємство «Кмївміськвторресурси»;
  15. Мельничук Світлана Володимирівна, менеджер дозвілля Центру дитячо-юнацької творчості Дніпроського району м. Києва;
  16. Мітюк Сергій Олександрович, директор ТОВ «Центр реклами і поліграфії»;
  17. Мороз Людмила Іванівна, доктор психологічних наук, професор;
  18. Негода Олександр Володимирович, підприємець, генеральний секретар Федерації боксу м. Києва;
  19. Овраменко Олена Вікторівна, депутат Київради;
  20. Овчарук Наталія Олексіївна, заступник директора Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва;
  21. Павленко Анатолій Микитович, президент БО «Благодівйний фонд «Дніпровський»;
  22. Петровська Наталія Анатоліївна, фахівець із соціальної роботи Дніпровського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді;
  23. Рудковська Людмила Петрівна, директор Територіального Центру соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва;
  24. Самчук Валерій Антонович,підприемець, керівник клубу «Настільний теніс»;
  25. Свищук Данило Олександрович, підприємець;
  26. Селюк Ірина Миколаївна, підприємець, секретар Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації;
  27. Соколов Леонід Георгійович, президент Благодійного фонду «Серце до серця»;
  28. Соя Олександра Вікторівна, начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації;
  29. Фарадж Дмитро Юссефович, студент Національного університету «Київський політехнічний інститут»;
  30. Філоненко Богдан Григорович, підприємець;
  31. Шамал Людмила Анатоліївна, директор Дитячої музичної школи № 13 ім. Глінки м. Києва;
  32. Шарій Галина Іванівна, пенсіонер;
  33. Шихненко Максим Олегович, інженер, аспірант Інституту електродинаміки НАН України;
  34. Шуригайло Оксана Іванівна, начальник управління кульбтури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації;
  35.  Яковчук Світлана Миколаївна, головний режисер Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва

Ми відкриті до співпраці з іншими інститутами громадського суспільства.









Допомога

Ваша допомога нашим проектам




Свята України

Календарь Украины