Ласкаво просимо на наш сайт!

Наша мета:
надання благодійної підтримки мешканцям та гостям м. Києва.

Основне завдання Фонду: надання благодійної допомоги, спрямованої на задоволення та захист соціальних, правових, економічних, творчих, духовних інтересів мешканців та гостей міста Києва.
Останні новини Фонду

2015.07.27

26  липня 2015 р на Центральній арені "Міста спорту", що в Гідропарку пройшов  І-й Всеукраїнський турнір з пляжного регбі "SUNNY CUP RUGBY".

Організаторами цього заходу виступили Всеукраїнська студенська асоціація регбі (виконавчий директор Сергій Куреза), Профспілка працівників фізичної культури та спорту (голова Вадим Циганок) та Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський" (президент Анатолій Павленко). Партнерами заходу стали Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація та громадська організація "Спілка аматорів спорту".

2015.07.20

28 червня 2015 р були підведені підсумки І-го Огляд-конкурсу та Ярмарку соціальних проектів, послуг та технологій громадських та благодійних організацій. Організаторами Огляд-конкурсу виступили - благодійний фонд «Дніпровський» та Дніпровський районний в м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  

Метою Огляд-конкурсу була презентація діяльності громадських та благодійних організацій в сфері надання соціальних послуг різним категоріям населення, жінкам, дітям, молоді, людям похилого віку та іншим.

2015.07.05

24.06.2015 у Дніпровському районі, на території парку КіВ «Перемога», вперше відбулось урочисте закриття літньої зміни у таборах відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів району, в рамках якого пройшов VІ районний конкурс "Дніпровська паняночка 2015". 

Організатором свята виступив Центр дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва, а співорганізатором виступила Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський".

2015.06.30

В Дніпроському районі столиці "28 червня 2015 р. пройшли заходи до ДНЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ.

Організаторами їх були Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський», колективний учасник Фонду – ГО «Моральний кодекс» та розважальний центр «Космікс, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Цьогорічне свято пройшло під патронатом голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації – Ярослава Горбунова.

2015.06.22

18 червня 2015 року, напередодні Міжнародного дня тата, у мальовничому парку культури та відпочинку  «Перемога» (вул. Жмаченко, 2) відбулось захоплююча туристично-спортивна гра «Мій тато може все!» для дітей, які перебувають у таборах відпочинку на базі загальноосвітніх навчальних закладів району, та їх татусів.


Допомога

Ваша допомога нашим проектам
ОголошенняШановні кияни та гості нашої столиці! Запрошуємо вас на найголовніше свято цього літа - СВЯТО МОЛОДІ УКРАЇНИ.

Запрошуємо всіх киян та гостей міста Києва взяти участь у легкоатлетичному пробігу Русанівською набережною "Дніпровська миля", яке відбудеться 31 травня 2015 року. Місце старту пробігу біля Альтанки на Русанівській набережній. Регестрація учасників з 10-00. Старт об 11-00. Кожен учасник отримає Сертифікат учасника, а переможці Кубок та дипломи відповідного ступеня.

 

Запрошуємо на фінальні змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту, що відбудуться 31 травня з 11.00 до 13.00 на вул. Хрещатик....

30 травня 2015 року запрошуємо всіх киян та гостей міста на наші заходи присвячені Дню Києва....

24 травня об 11-00 всіх шанувальників активного відпочинку запрошуємо відзначити разом з нами 30-річчя клубу "Робінзон". Відкритий кубок зі спортивного туризму. Місце проведення: парк культури та відпочинку "Перемога" (вул. Жмаченко, 2). Будемо раді Вас бачити!


Гарячі проекти

Запрошуємо всіх шанувальників футболу на Турнір з міні-футболу на «Кубок перемоги», присвячений Дню Перемоги...

 

Перший хореографічний фестиваль-конкурс «Дніпровська феєрія танців». Мета фестивалю-конкурсу: популяризація дитячої та молодіжної хореографічної творчості...

Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту проводиться в рамках Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту, засновником і організатором, якого є ГО «Асоціація сімейного спорту України». Чемпіонат є відбірковим етапом Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту...

Засновниками та організаторами ІІІ конкурсу солістів-вокалістів Дніпровського району міста Києва «СОЛОФЕСТ-2015»  (далі - конкурс) є Центр дитячо-юнацький творчості Дніпровського району м. Києва та продюсерський центр «Крила». Співорганізатором конкурсу виступає Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»....

Районний фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Маска» (далі – Конкурс) засновано управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Благодійним фондом «Дніпровський»...

Огляд-конкурс народної творчості Дніпровського району м. Києва проводиться з метою подальшого розвитку самодіяльного народного мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективі, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури....

Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу серед команд за місцем проживання (далі - Чемпіонат) проводиться серед дітей та молоді у вікових категоріях 13-14, 15-16, 17-18, 19-25, 26 і більше років....

 

У Дніпровському районі міста Києва є багато  хороших спортивних традицій. Одна з них – це щорічна Спартакіада студентської молоді.

SOS!!! ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ!!!! До Фонду звернулась мати Артема Семенченя за допомогою.

Огляд-конкурс та Ярмарок соціальних проектів, послуг та технологій громадських та благодійних організацій

Инклюзивная детская игровая площадка

Друзья, SOS!!! Срочный сбор средств на реабилитацию!!! Помогите малышу!


Свята України

Календарь Украины

Украина онлайн