Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу серед команд за місцем проживання «Футбол у кожен двір»

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу

серед команд за місцем проживання  

«Футбол у кожен двір»

ЧЕМПІОНАТ ПРОВОДИТЬСЯ ПІД ПАТРОНАТОМ
ГОЛОВИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ
ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 ЯРОСЛАВА ГОРБУНОВА

 1. Загальні положення

Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу серед команд за місцем проживання (далі - Чемпіонат) проводиться серед дітей та молоді у вікових категоріях 13-14, 15-16, 17-18, 19-25, 26 і більше років.

Організаторами Чемпіонату є відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський», громадська організація «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір».

2. Мета Чемпіонату

Розвиток футболу, пропаганда та популяризація здорового способу життя, організація дозвілля та видовищних заходів, залучення дітей, підлітків та молоді до активних занять спортом у Дніпровському районі м. Києва. Сприяння соціальному, культурному і фізичному розвитку молоді, протидія розвитку екстремізму, насильства та асоціальних форм поведінки в молодіжному середовищі.

3. Місце та час проведення Чемпіонату

Спортивні майданчики Дніпровського району м. Києва.

Весняна частина проводиться з 29 березня 2015 року по 31 травня 2015 року.

Осіння частина проводиться з 13 вересня 2015 року по 29 листопада 2015 року.

4. Організація та контроль за проведенням змагань

4.1. Загальну організацію та контроль за проведенням Чемпіонату здійснюють  його організатори.

4.2. Положення про проведення Чемпіонату (далі - Положення) – затверджується начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, президентом благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський», головою громадської організації «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожний двір».

           Загальні умови проведення змагань встановлюються даним Положенням, і можуть бути конкретизовані в спеціалізованих Регламентах і Кодексах (Регламент Чемпіонату, Дисциплінарний Кодекс Чемпіонату і т.д.).

4.3. Організатори залишають за собою право на внесення змін та доповнень у всі офіційні документи з тих питань, які в них не врегульовані. Згода команд на такі доповнення не потрібна.

4.4. Організатори не несуть відповідальність за здоров'я і життя учасників змагань.

5. Правила гри

5.1. Матчі проводяться за загальними правилами гри у міні-футбол, з деякими особливостями, переліченими в документах Чемпіонату.

5.2. Тривалість матчу - два тайми по 15 хвилин кожен.

5.3. Перерва між таймами має бути не менше 3 хвилин.

5.4. Мінімальна кількість гравців команди на момент початку матчу - 6 (5 в полі + воротар), а максимальна кількість гравців у полі - 7 (6 у полі + воротар).

5.4.1. За команду може бути заявлено не більше двох гравців старших на один рік від зазначеної категорії (приклад: 6 гравців віком 13-14 років та 2 гравці 15 років).

5.4.2. Один гравець не може бути заявленим за дві команди

5.4.3. У форс-мажорних обставинах у разі неповного складу команди, за домовленістю з капітаном команди суперника та організаторами змагань можна добрати на одну гру гравця команд суперників. В разі відмови капітаном команди суперника, команда у якої неповний склад грає у меншості.

5.5. Кількість замін необмежена. Замінений гравець має право знову вийти на поле.

5.6. Матчі проводяться з кутовими ударами, аутами і введенням м'яча "від воріт", м'яч в поле з ауту вводиться в гру ногами по нерухомому м'ячу.

5.6.1. Введення м'яча "від воріт" на майданчиках з чисельним складом гравців проводиться воротарем руками.

5.6.2. Пенальті (якщо немає розмітки) пробивається з відстані, що розраховується за формулою: ширина воріт х 2 + 1 метр = відстань до точки пенальті.

Пояснення: ширина воріт в метрах помножується на 2, до отриманої довжині додається 1 метр - разом виходить відстань, з якої необхідно пробити пенальті.

5.6.3. Гравці обох команд, за винятком гравця який пробиває пенальті  і воротаря команди, покараною пробиттям пенальті, повинні розташовуватися за лінією, паралельною лінії воріт, і розташованої в 3-х метрах від точки пробиття пенальті у бік протилежних воріт, а також не перешкоджати пробиває пенальті гравцеві виконувати розбіг.

5.7. При штрафному ударі або вільному ударі відстань від точки удару до стінки повинна бути 5 метрів.

5.8. Положення поза грою (офсайд) не фіксується.

5.9. Гол, забитий з вільного удару (у тому числі ударом "від воріт") або при введенні м'яча з ауту, не зараховується, якщо м'яч після введення в гру не торкнувся нікого з гравців або воротаря. Призначається вільний удар від воріт суперника.

5.10. Гол забитий воротарем руками, як в грі, так і при введенні м'яча в гру з положення "від воріт", не зараховується, якщо м'яч після кидка не торкнувся нікого з гравців або воротаря. Призначається вільний удар від воріт суперника.

5.11. Воротар не може брати м'яч у руки від пасу ногою свого гравця як під час гри, так і при розіграші стандартних положень (штрафний, аут (в даному випадку пас руками), кутовий, вільний удар, спірні м'ячі).

5.12. При порушенні чисельного складу показується жовта картка зайвому гравцеві або капітану (якщо не вдається встановити зайвого гравця).

5.13. Початковий удар - це спосіб початку або поновлення гри:

 • на початку матчу;
 • після забитого голу;
 • на початку другого тайму.

М'яч, забитий безпосередньо з початкового удару, зараховується (незалежно від типу і розміру поля).

5.14. Розміри штрафного та воротарського майданчиків збігаються.

6. Порядок участі команд у змаганнях Чемпіонату

6.1. Взяти участь у змаганнях Чемпіонату команда може за умови, що:

 • команда зареєстрована в Чемпіонаті в установленому порядку;
 • команда приймає вимоги цього Положення та інших документів Чемпіонату;
 • команда правильно і своєчасно подала заявку на участь у Чемпіонаті;
 • команда згодна з усіма вимогами до учасників Чемпіонату;
 • команда відповідає за здоров'я та життя своїх гравців;
 • команда виконала всі необхідні зобов'язання перед Чемпіонатом.

6.2. Заявка команди за установленою формою, що додається (додаток 1), висилається на електронну адресу БО «БФ «Дніпровський» . Довідки за телефоном: 067 403-81-03.

Підтвердженням прийому заявки є відповідний електронний лист БО «БФ «Дніпровський», який надсилається заявнику в трьохденний термін після її отримання.

6.3. Кількість гравців в заявочному списку має бути не менше 8 і не більше 10.

6.4. У заявочному списку команди повинні бути обов'язково вказані:

 • назва команди, яка не суперечить встановленим у Чемпіонаті правилам. Організатори залишають за собою право заборонити або обмежити використання деяких назв. Назва команди попередньо узгоджується з організаторами Чемпіонату;
 • прізвище, ім'я та рік народження кожного гравця;
 • інформація про контакти.

Форма заявочного списку додається (додаток 2).

6.5. В офіційних матчах Чемпіонату за команду мають право брати участь тільки заявлені  гравці.

6.6. Зміна назви команди протягом сезону можлива за умови отримання згоди з боку організаторів Чемпіонату.

6.7. Капітани команд (представники) зобов'язані пояснити всім гравцям та іншим учасникам своєї команди правила і порядки, закріплені в документах Чемпіонату, повідомити про можливі санкції за різні порушення. Незнання офіційних документів Чемпіонату не звільняє від відповідальності.

6.8. Команди, зареєстровані в Чемпіонаті, автоматично вважаються ознайомленими з Положенням та іншими офіційними документами, узгодженим з ними і зобов'язуються дотримуватися встановлених у них правил.

7. Ігрові майданчики

7.1. Кількість гравців на полі визначається заздалегідь, за домовленістю команд, виходячи з розмірів поля з урахуванням вимог пункту 4.4.

7.2. Розміри поля, штрафного майданчику та інше (якщо немає розмітки поля) встановлюються до матчу за домовленістю обох команд і судді. У випадку, якщо домовленість не була досягнута, - розміри поля, штрафного майданчика та інше визначає суддя матчу.

8. Трансфери, дозаявки гравців

8.1. Дозаявки та перехід гравців з однієї команди в іншу протягом сезону дозволені тільки під час трасферних вікон.

8.2. Реєстрація дозаявок, заявок щодо переходів гравців з однієї команди в іншу відбувається на форумі Чемпіонату, в розділі «Трансферна зона» у порядку, визначеному у п. 6.2.

Список необхідних даних для дозаявки гравця:

 • команда, в яку відбувається дозаявка;
 • прізвище та ім'я повністю;
 • рік народження;
 • якщо дозаявленого гравця вже включено до заявки іншої команди Чемпіонату, то його дозаявити не можна.

За відсутності будь-якого з перерахованих вище пунктів організатори не мають права здійснити дозаявки.

Гравець вважається дозаявленним в команду, тільки після того, як заявник отримає відповідний лист від БО «БФ «Дніпровський». До цього моменту він не має права брати участь в офіційних матчах.

8.3. Трансферне вікно відкривається з початку турніру та закривається за 4 тури до закінчення турніру.

9. Календарі Чемпіонату

9.1. Календар ігор Чемпіонату визначається його організаторами.

9.2. Час, дату і місце проведення кожного матчу призначають організатори. Організатори Чемпіонату залишають за собою право у виняткових випадках перенести будь-який матч (матчі) Чемпіонату без згоди команд, що беруть участь в даному матчі.

9.3. При складних погодних умовах та за інших обставин, що ускладнюють нормальне проведення матчів, організатори залишають за собою право перенести матч (матчі) на інший день або час, місце.

9.4. Неявка команди на матч, відсутність мінімально необхідної кількості гравців у команді (6 осіб) по закінченню 5 хвилин після встановленого календарем часу початку матчу.

10. Суддівство

10.1. Організатори змагань залишають за собою право на внесення змін в розділ "Суддівство" в будь-який момент часу.

10.2. Обов'язки арбітра матчу:

 • арбітр зобов'язаний знати документи і правила гри Чемпіонату;
 • арбітр зобов'язаний мати секундомір (годинник), свисток і картки (жовту та червону);
 • арбітр зобов'язаний мати протокол для заповнення і ручку. Протокол може бути заповнений як на спеціальному бланку, так і на звичайному папері;
 • арбітр зобов'язаний заповнити протокол матчу:

а) до матчу необхідно вказати в протоколі: дату, час і місце проведення матчу, назва і склад команд, що грають, дивізіон і номер туру або стадію турніру.

б) під час матчу арбітр зобов'язаний відмічати в протоколі авторів забитих голів і прізвища гравців, які отримують картки.

в) після матчу арбітр зобов'язаний записати підсумковий рахунок матчу, поставити свій підпис у протоколі (ПІБ та підпис). Та надати протокол для підпису капітанам команд (або їх заступникам).

11. Обов'язок команд

Команди в особі своїх капітанів, гравців та інших представників зобов'язані надавати необхідну арбітру матчу інформацію до, під час і після матчу, а також розписатися в протоколі після матчу.

12. Дисциплінарні санкції

12.1. Дисциплінарні санкції до команд та гравців застосовуються організаторами змагань відповідно до Положення та Дисциплінарного Кодексу Чемпіонату, ґрунтуючись на поняттях об'єктивності, рівності та повазі прав усіх учасників змагання.

12.2. Порядок розгляду питань і накладення санкцій, а також перелік санкцій встановлюються і регулюються Дисциплінарним Кодексом Чемпіонату.

 

13. Фінансові та інші умови

Витрати на проведення Чемпіонату здійснюються за рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський», громадської організації «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожний двір». Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація надає для проведення Чемпіонату безкоштовно спортивні майданчики, медичне обслуговування ігор та, по можливості, забезпечує нагородною атрибутикою.          

14. Нагородження переможців Чемпіонату

Команда-переможець та команди-призери у всіх вікових категоріях нагороджується кубками, медалями, дипломами та цінними призами від організаторів та спонсорів Чемпіонату.

 

 
Дата: 2015.03.22

Коментарі до проекту:


Lestalon

Dopamine The importance of dopamine and dopamine receptors in the CNS for penile erection is well established.It also shows antibiotic action and contains substances that are poisonous to intestinal parasites such as whipworm Trichuris trichuraIf you have kidney problems please tell your health care provider before the test. Buy Isotretinoin Thrombophlebitismanifested by redness swelling and pain at IV site can be prevented by changing the IV every to days


Hectding

betablocker Blocks the action of epinephrine at sites on receptors of heart muscle cells the muscle lining of blood vessels and bronchial tubes antiarrhythmic antianginal and antihypertensive. Cialis amblyopiaSalzberg S.At halftime he tests his blood sugar.


Jerypync

Her depression was characterized by sadness lasting most of the day crying spells severe irritability hypersomnia with some periods of insomnia anergia low energy severe inappropriate guilt feelings and absence of libido sex drive.Patients who have reactions to heparin or related medications may need other medications.MD MPH MBA Mary Ann Forciea MD Douglas K. Clomid The magnitude of the force F r is F r


Jerypync

computed tomography angiography CTA Threedimensional xray images of the heart and coronary arteries using computed tomography slice CT scanner.Bronchovesicular sounds priligy precio 2011 blockers Proven to decrease mortality in patients with postMI heart failure.COMBINING FORMS Use the following list of combining forms as you write the meanings of terms starting onA L R H A Z I I B N S I N A A N D T H E A R A B R E V I VA L unfamiliar today.J.


Lestalon

AnxietyYet well before this complexity was even guessed at medical workers found ways of encouraging the body to build immunity against infections without actually suffering from them.investigated the effects of ANP BNP and CNP on intracavernosal pressure and systemic blood pressure in conscious freemoving rats. priligy janssen Cambridge MA Harvard University PressThe precise terminology varies among countries and regions but there is now a wide spectrum of authorized emergency medical personnel ranging from casual licensed firstaiders to first responders basic and BATTLEFIELD SURGEON Baron Dominique Jean Larrey surgeoninchief of Napoleons army gives emergency aid to a soldier at the Battle of Hanau in


GeogPr

M. Buy Priligy Online Update Date Updated by David C.


Hectding

Clinical features rx canada pharmacy accutane Causes In the first several weeks after the egg is fertilized the embryo develops early sex organs.You have a personal or family history of muscular dystrophy and you are planning to have children.If you use IV drugs avoid sharing needles.In the late th century scientists discovered that they could stop fibrillation and resuscitate their subjecta dogby applying an electric shock to its heart.


Lestalon

Complications a.Members of various medical faculties develop articles for Practical Therapeutics.RF respiratory failure IHD ischaemic heart disease TM thoracic malignancy PVD pulmonary vascular disease.C. cialis viagra o propecia Mortality rates were lower in the randomized trials than the observational studies possibly because the latter studies were longer the authors speculate.Blood ow through the kidney is so essential that the kidneys have their own special device for maintaining blood ow.m The opposite restoring torque T w due to the persons weight is T w WEven though I was wearing earplugs the sound was like the pounding of huge hammers held by giant arms or of heavyduty jackhammers.


GeogPr

Quick Hit Descriptive study designs case reports case series crosssectional stud ies suggest or generate hypotheses.Shaped layers of cells could be built into tissues that could eventually form a whole organ.QuiCk Hit Some causes of hypersensi tivity pneumonitis Farmers lung moldy hay birdbreeders lung avian droppings airconditioner lung bagassosis moldy sugar cane Mushroom workers lung compost Caused by spores of thermo philic actinomycetes Diseases of the Pulmonary System l STEPUP TO MEDICINECortisone works as an immunosuppressant partly by affecting the white cells that produce antibodies and in extracts of the hormone were first used successfully to treat the disease rheumatoid arthritis. priligy en ligne Nerve bers coordinate thermoregulation by carrying messages to the skin from heat centers in the brain that are sensitive to increases and decreases in body temperature.


Hectding

Viruses lie in the environment waiting to invade bacteria plants and animals.. viagra prix suisse en bourges thrombin Enzyme that converts brinogen to brin during coagulation.


Lestalon

Your mastery of this material and your analysis of the words in the section on Sufxes and Terminology will increase your medical language vocabulary.Liou MD PhD Chief of Urology Cambridge Health Alliance Visiting Assistant Professor of Surgery Harvard Medical School.. Clomid Glomerular disorders and nephrotic syndromes.


Hectding

Resuscitation is the first step e. Propecia This is called chronic hepatitis B.verrucous Resembling a wartlike growth.At first the radiation was given in one massive blast but it had dire side effects including skin burns bleeding from the orifices pain inflammation confusion hair loss and fatigue collectively known as radiation sickness.


Jerypync

Nasogastric tube a. Tadalafil Exams and Tests The doctor will perform a physical exam.from snakes insect stings latex hormones ragweedmolds and various chemicals.Renal failure acute or chronic b.


GeogPr

Stacy R.With a sufficient amount of ultrasonic energy it is possible to heat selected parts of a patients body more efficiently and evenly than can be done with conventional heat lamps.Florence Nightingales ceaseless work launched the nursing principles and practices of today. propecia memoria If the person falls flat on hisher heels the area of impact may be about cm


Jerypync

T PA R E A N D T H E BA R BE R S U RGE ON S illiterate aware of their status but with handson skills and tolerant of pus blood urine excreta and gangrenous flesh.Studies with stents releasing the antiproliferative agent zotarolimus are currently ongoing to investigate the safety feasibility and appropriate patient selection for percutaneous revascularization of IPA stenoses in men with ED Rogers et al. janssen cilag priligy CLLAn insult to the immune system may activate the TB at any time.


GeogPr

Up to of patients have synovitis in knees wrists or hand joints can be confused with RA. propecia prix 2008 Also reviewed by A.treatment


WiliJeancy

It is often followed by diarrhea.Because of Exercises these specific structures a given molecule always participates in a welldefined activity within the cell.However there was no comparison of sex hormones of COPD patients and agematched subjects with normal pulmonary function. Online pharmacy Other risks associated with having blood drawn are slight but may include Excessive bleeding Fainting or feeling lightheaded Hematoma blood accumulating under the skin Infection a slight risk any time the skin is broken Considerations Recent exposure to radioisotopes a recent nuclear medicine scan for example can interfere with test results.Transfusion of packed red blood cells c.Some patients with chronic hepatitis may be treated with antiviral medications or a medication called peginterferon.The urinary system removes these nitrogenous wastes from the blood so that they do not accumulate and become harmful.


Hectding

Chronic Diseases HIVAIDS There are three key elements of wound healing We need to fight off infections we need some level of inflammation to promote healing and we need tissue reconstruction.See Table on for names of ACE inhibitors and other cardiovascular drugs.Physicians now treat varicose veins with sclerotherapy injections with sclerosing solution or laser and pulsedlight treatments to seal off veins. viagra samples Ammit the Devourer of the Dead waits beneath the scales while Osiris right delivers judgment.CrossRefMedlineWeb of Scienceplasma cellsIf tPA is given there is risk of intracranial hemorrhage.


njdkycypp

Благодійний фонд "Дніпровський" | Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу серед команд за місцем проживання «Футбол у кожен двір» njdkycypp http://www.gutn0vkj5i2828x06900892zpef3wwn6s.org/ anjdkycypp [url=http://www.gutn0vkj5i2828x06900892zpef3wwn6s.org/]unjdkycypp[/url]


???????? ???? wiki

????? ?? ?? ??? ??? ??? ???? ?? ?? ???? ?? ???


gucci


iphone

gucci ؔДодайте, будь ласка, свій коментар

:
:


Допомога

Ваша допомога нашим проектам
ОголошенняШановні кияни та гості нашої столиці! Запрошуємо вас на найголовніше свято цього літа - СВЯТО МОЛОДІ УКРАЇНИ.

Запрошуємо всіх киян та гостей міста Києва взяти участь у легкоатлетичному пробігу Русанівською набережною "Дніпровська миля", яке відбудеться 31 травня 2015 року. Місце старту пробігу біля Альтанки на Русанівській набережній. Регестрація учасників з 10-00. Старт об 11-00. Кожен учасник отримає Сертифікат учасника, а переможці Кубок та дипломи відповідного ступеня.

 

Запрошуємо на фінальні змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту, що відбудуться 31 травня з 11.00 до 13.00 на вул. Хрещатик....

30 травня 2015 року запрошуємо всіх киян та гостей міста на наші заходи присвячені Дню Києва....

24 травня об 11-00 всіх шанувальників активного відпочинку запрошуємо відзначити разом з нами 30-річчя клубу "Робінзон". Відкритий кубок зі спортивного туризму. Місце проведення: парк культури та відпочинку "Перемога" (вул. Жмаченко, 2). Будемо раді Вас бачити!


Гарячі проекти

Запрошуємо всіх шанувальників футболу на Турнір з міні-футболу на «Кубок перемоги», присвячений Дню Перемоги...

 

Перший хореографічний фестиваль-конкурс «Дніпровська феєрія танців». Мета фестивалю-конкурсу: популяризація дитячої та молодіжної хореографічної творчості...

Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту проводиться в рамках Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту, засновником і організатором, якого є ГО «Асоціація сімейного спорту України». Чемпіонат є відбірковим етапом Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту...

Засновниками та організаторами ІІІ конкурсу солістів-вокалістів Дніпровського району міста Києва «СОЛОФЕСТ-2015»  (далі - конкурс) є Центр дитячо-юнацький творчості Дніпровського району м. Києва та продюсерський центр «Крила». Співорганізатором конкурсу виступає Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»....

Районний фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Маска» (далі – Конкурс) засновано управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Благодійним фондом «Дніпровський»...

Огляд-конкурс народної творчості Дніпровського району м. Києва проводиться з метою подальшого розвитку самодіяльного народного мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективі, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури....

Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу серед команд за місцем проживання (далі - Чемпіонат) проводиться серед дітей та молоді у вікових категоріях 13-14, 15-16, 17-18, 19-25, 26 і більше років....

 

У Дніпровському районі міста Києва є багато  хороших спортивних традицій. Одна з них – це щорічна Спартакіада студентської молоді.

SOS!!! ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ!!!! До Фонду звернулась мати Артема Семенченя за допомогою.

Огляд-конкурс та Ярмарок соціальних проектів, послуг та технологій громадських та благодійних організацій

Инклюзивная детская игровая площадка

Друзья, SOS!!! Срочный сбор средств на реабилитацию!!! Помогите малышу!


Свята України

Календарь Украины

Украина онлайн